Meble.com.pl - komfort na miarę

Siedzisko tego niezwykłego krzesła składa się z 350-ciu ręcznie wykonanych pomponów. Fot. Myk

Ciepły salon. Wybierz meble ubrane w wełnę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 paź 2014 08:50 (aktualizacja: 03 paź 2014 07:47)

Wcale nie trzeba znać się na skomplikowanej sztuce dziergania, aby cieszyć się meblami otulonymi przyjemną w dotyku włóczką. Zobaczcie nasze propozycje, które ocieplą każdy salon.

To nieprawda, że czynność, jaką jest dzierganie na drutach odeszło do lamusa. Wręcz przeciwnie, zagarnęło sobie pewną sferę w designie i wkroczyło dumnie na salony. W postaci mebli oplecionych wełną z najróżniejszą ilością splotów. 

Meble otulone włóczką to nie tylko gratka dla tych co uwielbiają plecione materiały, ale również dla tych, którzy lubią czuć wokół siebie ciepło i przyjemny klimat. Bowiem taki właśnie wprowadzają do wnętrz meble z włóczki. Swetrowe sploty czy też fantazyjne supełki można dziś mieć nie tylko na sobie, ale także przy sobie...chociażby w postaci wygodnej pufy, krzesła czy nawet sofy.

Pufy oplecione w swetry to nie wszystko co pokazują projektanci w zakresie dziergania. Ciekawym meblem są także modele, których siedziska zostały wykonane z mięciutkich, wełnianych pomponów. Zachwycające ilością soczystych barw i miękkością wprost zapraszają do siedzenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA