Hokery z serii Uxi firmy Paged. Fot. Paged

Hokery z serii Uxi firmy Paged. Fot. Paged

  • Autor: mg
  • 18 kwi 2018 13:23 (aktualizacja: 19 kwi 2018 14:03)

Designerskie stołki barowe - jak wyposażyć domowy bar

Stylowy minibar w domu? Czemu nie! Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednią przestrzenią, warto wygospodarować miejsce na ten cel. Prezentujemy designerskie stołki, dzięki którym nasz domowy bar będzie wyjątkowy.

Każdy z nas bez trudu pewnie znajdzie niejedną okazję do świętowania w gronie rodziny bądź znajomych. Idealnym miejscem do wszelkich celebracji będzie na pewno domowy minibar. Może być stylowy lub ekstrawagancki, subtelny lub rzucający się w oczy, niewielki lub wyeksponowany. Niezależnie od jego wielkości i stylu aranżacji ważnym jego elementem, oprócz lady i półek z alkoholami, są stołki barowe.

Design stołków barowych może być tak różny, jak różne bywają pomysły projektantów mebli. Dotyczy to również użytych materiałów. W praktyce skorzystać można ze stołków drewnianych, metalowych lub z tworzyw sztucznych, choć zwykle w obrębie jednego modelu łączy się kilka różnych materiałów. Siedziska mogą mieć boki i podłokietniki lub być ich pozbawione, jedne z nich są tapicerowane, inne twarde, równie dobrze mogą być wieńczone kubełkowatymi siedziskami, jak i być zupełnie płaskie. Równie ciekawie prezentują sie podstawy - pojedyncze lub w postaci czworo- lub  trójnogów, niektóre ze specjalnymi podparciami pod stopy.

Stołki barowe są elementem wyposażenia wnętrz, który ma pełnić nie tylko funkcje użytkowe, ale też dekoracyjne. To akcent, który nadaje charakter pomieszczeniu i przykuwa wzork. Dlatego warto starannie go dobrać, by cieszył oczy nie tylko właścicieli domu, ale i gości.

 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce