Meble.com.pl - komfort na miarę

Półki na ścianie potrafią stworzyć niepowtarzalną aranżację. Umieszczone na metalowych wspornikach będą stanowiły nowoczesną ozdobę. Fot. Alvhem Makleri

Domowa biblioteczka. 20 sprytnych pomysłów i rozwiązań

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 kwi 2017 18:34 (aktualizacja: 06 kwi 2017 18:35)

Podczas urządzania naszego domu warto zadbać o to, aby znalazła się w nim odrobina miejsca na książki. Domowa biblioteczka to ważny element wystroju wnętrza, czyni je przytulnym i swojskim.

Czasem biblioteczki to specjalnie zaprojektowane szafki, sprytnie umieszczone we wnękach lub zaadaptowane na potrzeby wnętrza stylowe regały. Kiedy indziej bardziej funkcjonalne okazują się sprawdzone systemy, tj. wtopione w ściany albo obudowane drzwiami przesuwnymi regały i półki na książki. 

Są domy, gdzie na bibliotekę przeznacza się osobny pokój ale najbardziej klasycznym miejscem na książki jest salon. Domowa biblioteczka w salonie to pomysł, który gwarantuje wygodę. Salon stwarza możliwość wygodnego czytania na kanapie czy w fotelu, a ulubiona książka jest w zasięgu ręki. Niekiedy bardziej odpowiednim miejscem na biblioteczkę okazuje się sypialnia, bądź ściana w holu na piętrze, gdzie książki nikomu nie przeszkadzają.

Zobaczcie klika sprytnych pomysłów dla moli książkowych, które sprawią, że nasze książki nie tylko mają swoje miejsce, ale stają się ozdobą pomieszczenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA