Meble.com.pl - komfort na miarę

W domach, najlepszym miejscem na biuro są korytarze, które zazwyczaj sią pomieszczeniami ciężkimi do zagospodarowania. Projekt: Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz

Domowe biuro. Zobacz świetne aranżacje z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 lip 2015 10:26 (aktualizacja: 10 lip 2015 08:52)

Gdzie najlepiej urządzić kącik do pracy w domu, aby mieć spokój lub nie przeszkadzać domownikom? Zobacz świetne aranżacje z polskich domów i przekonaj się jak łatwo jest urządzić domowe biuro.

Czasem zmuszeni jesteśmy do zabrania nieskończonej pracy do domu, a czasem po prostu tak wygląda nasz styl pracy - wykonujemy obowiązki z domu. Bez różnicy, czy pracujemy w domu codziennie, czy tylko czasem, ważne jest, abyśmy mieli do tego wydzielone miejsce. Miejsce, które zapewni nam ciszę i spokój, a jednocześnie sprawi, że nie będziemy przeszkadzać innym domownikom. 

Jednym z najpopularniejszych miejsc do zaaranżowania domowego biura jest sypialnia. Jest w niej cicho, poza wieczorami się w niej nie przebywa, a więc wydaje się naturalnym miejscem do pracy w spokoju. Można wstawić do niej klasyczne biurko z krzesłem na kółkach, lub konsolkę, która będzie pełnić również rolę toaletki. Miejsce do pracy można stworzyć również w salonie. Jeśli chcemy je ukryć przed gośćmi, przeznaczmy część zabudowanej szafy na blat i półki, które po rozsunięciu drzwi przesuwnych, zamienią się w mini biuro. 

To jednak nieliczne pomysły, jakie można zrealizować we wnętrzu własnego domu. Zobaczcie jakie propozycje na domowe biuro mają dla was projektanci wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA