Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Premium Royal Oak zachwyca pięknymi słojami. Miękki zagłówek zapewnia wygodę podczas siedzenia. Fot. ADA Mobelfabrik

Drewniane łóżko. 10 najpiękniejszych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 maj 2015 14:40 (aktualizacja: 05 maj 2015 08:51)

Drewno ma wiele zalet. Jest eleganckie, przytulne i ponadczasowe. Dlatego warto zastosować je w sypialni...najlepiej w postaci drewnianego łóżka. Zobaczcie 10 najpiękniejszych modeli.

Drewno ma naturalną właściwość ocieplania pomieszczeń. Nie chodzi tylko o to, że w dotyku jest to materiał ciepły i przyjemny, ale o jego walory wizualne. Kolory ziemi należą bowiem do tych, które wprowadzają do wnętrz spokój, harmonię i ciepło.  

Wstawiając do sypialni drewniane łóżko, sprawimy, że pomieszczenie będzie przytulne i ciepłe. Chcąc dodać wnętrzu większego "spokoju" można połączyć drewno z bielą, zaś unowocześni wnętrze duża ilość kolorów. Nie tylko w postaci mebli uzupełniających, ale przede wszystkim w formie dodatków - barwnej pościeli, poduszek czy też bibelotów ustawionych obok, na nocnej szafce. 

Wybór drewnianego łóżka wiąże się ze sporym wydatkiem, ponieważ naturalne drewno ma także dość wysoką cenę. Jednak jest to wybór sprawdzony i łóżko z prawdziwego materiału będzie służyło domownikom przez długie lata. Jeśli zaś nie chcemy przeznaczać na nie dużej sumy pieniędzy, warto wybrać meble pokryte naturalnym, drewnianym fornirem. Do złudzenia przypominają one bowiem prawdziwe drewno, a na temat ich trwałości można wygłaszać wyłącznie dobre opinie. Podstawową zaletą będzie zaś cena - znacznie niższa, niż łóżka wykonanego z litego drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA