Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do sypialni Raflo charakteryzują się delikatnym, jasnym odcieniem drewna i zdobionymi bokami brył. Cena łóżka: 599 zł. Fot. Black Red White

Drewno w sypialni. 10 pięknych łóżek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lut 2016 09:31 (aktualizacja: 16 lut 2016 08:02)

Marzysz o przytulnej sypialni, pełnej ciepła i naturalnych materiałów? Wybierz łóżko z drewna lub jego dekorem. W galerii zdjęć 10 ciekawych propozycji.

Meble z dekorem, jak również te wykonane z pełnego masywu drewna nigdy się nie starzeją. Drewno jedynie przechodzi metamorfozy, dostosowując się do zmieniających się trendów. Staje się coraz bardziej nowoczesne i stylowe, jednak w aranżacji wnętrz zawsze zajmuje istotne miejsce. 

Najmodniejszym dziś rodzajem drewna w aranżacji wnętrz jest dąb. Nic dziwnego, bowiem ma piękne i wyraziste rysunki, ale również ciepły, bardzo naturalny kolor. To drewno przyjemne w dotyku, jak również ozdobne w wyglądzie. Można je bejcować lub lakierować na najróżniejsze barwy, jednak najciekawiej prezentuje się w swojej naturalnej odsłonie. 

Wśród drewna do produkcji mebli sypialnianych, nieustającym powodzeniem cieszy się sosna. Meble sosnowe są bardzo trwałe i solidne. Mocno zaznaczone sęki nadają drewnu dekoracyjny aspekt, zaś jasna kolorystyka idealnie nadaje się do aranżacji mniejszych wnętrz. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA