Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Carvalo to propozycja do nowoczesnej sypialni. Kolekcja została wykończona fornirem dębowym, o delikatnym i subtelnym rysunku drewna. Fot. Paged Meble

Drewno w sypialni. 15 najpiękniejszych kolekcji mebli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 cze 2016 08:20 (aktualizacja: 14 cze 2016 08:44)

Drewno ma moc ocieplania wnętrz. W sypialni prezentuje się wyjątkowo korzystnie, nadając jej przytulny klimat, który sprzyja wypoczywaniu.

Meble z litego drewna, jak również te z płyty, jednak wykończone naturalnym fornirem, wprowadzą do wnętrza sypialni wspaniały styl. Kolekcje te nigdy się nie zestarzeją, jak również łatwo poddają się zmianom aranżacyjnym. Można śmiało powiedzieć, że drewno jedynie przechodzi metamorfozy, dostosowując się do zmieniających się trendów. Staje się coraz bardziej nowoczesne i stylowe, jednak w aranżacji wnętrz zawsze zajmuje istotne miejsce. 

Najmodniejszym dziś rodzajem drewna w aranżacji sypialni jest dąb. Jego piękne rysunki i ciepła kolorystyka dodają wnętrzu nie tylko klasy, ale i przytulności. Drewno to jest także przyjemne w dotyku i ozdobne w wyglądzie. Można je bejcować lub lakierować na najróżniejsze barwy, jednak najciekawiej prezentuje się w swojej naturalnej odsłonie. 

Wśród drewna do produkcji mebli sypialnianych, nieustającym powodzeniem cieszy się również sosna. Meble sosnowe są bardzo trwałe i solidne. Mocno zaznaczone sęki nadają drewnu dekoracyjny sznyt, zaś jasna kolorystyka idealnie nadaje się do aranżacji mniejszych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA