Wytworna jadalnia Corino. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 12 sty 2018 09:43 (aktualizacja: 14 sty 2018 19:27)

Duże stoły do jadalni - dla dużej rodziny i na spotkania towarzyskie

Duży stół, który zmieści liczną rodzinę i pozwoli na ugoszczenie przyjaciół, to prawdziwy "must have" dla tych, którzy lubią spotkania towarzyskie i dysponują przestronnym wnętrzem. Taki mebel pozwoli stworzyć ciepły, rodzinny dom.

Oferta mebli do jadalni w polskich sklepach jest bardzo bogata i różnorodna. Znajdziemy w niej stoły i krzesła polskich producentów, ale także renomowanych zagranicznych marek. Najczęściej wybieramy stoły rozkładane, które są rozwiązaniem do niewielkich wnętrz. Nie brakuje jednak propozycji również dla posiadaczy przestronnych domów i apartamentów. Jeśli tylko mamy miejsce, warto zainwestować w solidny, mieszczący nawet kilkanaście osób stół, który doskonale sprawdzi się jako miejsce spożywania posiłków w gronie rodzinnym. Może też służyć jako miejsce do pracy, odrabiania lekcji, wspólnych, rodzinnych gier i zabaw, a przede wszystkim - do przyjmowania gości. Sprzyja temu coraz bardziej popularny trend organizowania spotkań w domu.

Stół do jadalni może być wykonany z różnych materiałów - najpopularniejsze są te z litego drewna, ale warto też przyjrzeć się propozycjom z płyt drewnopochodnych, często łączonych ze szkłem, metalem lub innymi, mniej typowymi materiałami. Dobór krzeseł do takiego mebla również nie stanowi problemu, nie muszą one bowiem stanowić jednolitego zestawu, wręcz przeciwnie - modne jest dołączanie krzeseł w zupełnie odmiennymi stylu i kolorystyce.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce