Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Mundo. Fot. Libro

Duży narożnik w przestronnym wnętrzu - idealny dla rodziny

  • Autor: bm
  • 27 gru 2017 09:42 (aktualizacja: 28 gru 2017 13:04)

Duże, wielomodułowe narożniki, zestawy wypoczynkowe o większych niż standardowe gabarytach dedykowane są przestronnym, otwartym wnętrzom. Taki mebel pozwala stworzyć komfortową strefę wypoczynku i spotkań w większym gronie.

Najczęściej są to sofy narożne o układzie przypominającym kształtem literę "U", umożliwiające odpoczynek nie tylko dużej rodziny, ale też spotkanie w gronie przyjaciół. Tego rodzaju meble zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe funkcje ułatwiające relaks, ale również dające możliwość dowolnego kształtowania powierzchni wypoczynku - czy to poprzez przesuwane oparcia, zwiększające szerokość siedziska, czy to przez ruchome zagłówki i opuszczane podłokietniki, wreszcie - przez rozkładanie części siedziska w szezlong lub powiększanie sofy o dodatkowe pufy.

Modułowe meble wypoczynkowe zdobywają serca klientów już od wielu sezonów, wciąż jednak pojawia się więcej możliwości konfiguracji, uzupełnionych przez najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze. Producenci dbają o to, by z jednego zestawu można było stworzyć jak największą liczbę przeróżnych kombinacji. Dobierając różnorodne elementy i tym samym mając możliwość aranżowania zestawu, użytkownik mebli modułowych staje się w pewnym sensie współtwórcą projektu. Decyduje o funkcjonalności mebla, wyposaża go w funkcje. Można powiedzieć, że charakter mebla odzwierciedla marzenia i wyobraźnię kupującego, a jednocześnie jest niepowtarzalny. Szczególnie że dobrać do swoich upodobań można również kolor i rodzaj tkaniny lub skóry, materiał, z którego wykonano nóżki itp.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA