Kolekcja Duro firmy Forte. Fot. Forte

Kolekcja Duro firmy Forte. Fot. Forte

  • Autor: mg
  • 05 lut 2018 11:03 (aktualizacja: 16 lut 2018 18:30)

Dwukolorowe meble do salonu - jak ożywić aranżację

Wystrój Twojego salonu już Ci się znudził? Sięgnij po meble, w których projektanci zastosowali kontrast kolorystyczny. To jedno z najskuteczniejszych narzędzi ożywiających aranżację każdego wnętrza.

Sofy i narożniki bez boków - jak stworzyć nowoczesne wnętrze

Meble, w których zastosowano dwa lub więcej różnych kolorów, dynamizują przestrzeń i sprawiają, że nabiera ona bardziej indywidualnego charakteru. To rozwiązania dla tych wszystkich, którzy nie lubią aranżacyjnej nudy i wciąż szukają nowych pomysłów.

Zwolennicy bardziej radykalnych rozwiązań sięgają po meble, w których zestawiono wyraźnie skontrastowane zestawienia kolorystyczne. Mniej odważni decydują się na różne odcienie tego samego koloru.

W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się połączenia jasnych odcieni drewna z białymi frontami. Dzięki temu powstaje "ocieplona" wersja stylu minimalistycznego. Biel wprowadza do wnętrza harmonię i poczucie aranżacyjnego ładu, zaś drewniane wstawki - nadają wnętrzu nutę przytulności. Rzadziej wykorzystywane są dekory drewniane o różnych wybarwieniach.

 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • DorotaZ, 2018-02-18 16:53:48
    Oj cieszą się i ja sobie też takie sprawiłam. Ja swoje znalazłam w jagodowymkocie, mam szafki nocne i toaletkę w sypialni, a w salonie komody i komplet stolików kawowych. Faktycznie wniosły poczucie takiego ciepła, elegancji i estetyki.