Meble.com.pl - komfort na miarę

Doskonała zabudowa do małego pokoju. Mieszczą się w niej nie tylko dwa wygodne łóżka, z czego jedno ma także szufladę na pościel, ale także wygodne i funkcjonalne szafy. Fot. Muebles Lara

Dziecko w małym pokoju. Najlepsze meble dla rodzeństwa

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 paź 2014 22:29 (aktualizacja: 06 paź 2014 08:03)

Urządzenie funkcjonalnego pokoju dla rodzeństwa to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli chcemy uwzględnić potrzeby i zamiłowania każdego z dzieci, które mogą się od siebie diametralnie różnić. Na szczęście są meble, które pomogą rozwiązać takie problemy.

Praktycznie każde dziecko jest inne, mają odmienne upodobania, lubią różne rzeczy, wykonują te same czynności o różnych porach dnia. Urządzenie pokoju dla dwójki dzieci to często ogromne wyzwanie, szczególnie, jeśli są one w innym wieku lub kiedy w jednym pokoju ma mieszkać brat z siostrą. Jak więc w jednym pomieszczeniu zapewnić dzieciom przestrzeń, swobodę, ale i prywatność jednocześnie? Okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne. Są na rynku meble, które zapewniają miejsce do przechowywania dla każdego dziecka, ale też sprytnie odgradzają przestrzeń jednego dziecka od przestrzeni drugiego. Dzięki temu każde z dzieci może mieć swoją własną szafę, półki na książki, a nawet biurko. 

W pełni zabudowane systemy mebli, które tworzą swego rodzaju meblościankę przeznaczoną dla dzieci to również doskonałe rozwiązanie do małych pokoi. Dzięki temu, że zastosowano w nich piętrowe łóżka, a na półki i szafki wykorzystano każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, meble te są "skondensowane" i zajmują relatywnie niewiele miejsca. 

WASZE KOMENTARZE (9) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA