Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw wypoczynkowy dla zapracowanych - "Ascot", Bizzarto. Fot. Bizzarto

Elegancja i prestiż - 15 sof w czarnej skórze

  • Autor: Beata Michalik
  • 13 kwi 2014 09:26 (aktualizacja: 15 kwi 2014 08:10)

Tylko pozornie są zimne i nieprzyjazne. Jeśli wykonano je ze skóry dobrej jakości, a my odpowiednio o nie zadbamy, czarne, skórzane sofy odwdzięczą nam się nie tylko eleganckim i prestiżowym wyglądem, ale również miękkością i komfortem użytkowania.

Zestaw wypoczynkowy tapicerowany naturalną skórą to salonowy "pewniak" - zawsze będzie dobrze wyglądał, niezależnie od stylu, w jakim urządzimy mieszkanie. Jeśli dodatkowo wybierzemy czarny, będziemy cieszyć się nim przez wiele lat, będzie bowiem trwalszy i łatwiejszy do utrzymania w czystości niż meble tapicerowane tkaniną. Aby tak było, musimy jednak spełnić kilka warunków.

Po pierwsze - starannie wybrać model, sprawdzając również rodzaj i jakość zastosowanej skóry. W tym przypadku lepiej wybrać sprawdzonego, renomowanego producenta niż takiego, który zachęca niską ceną (dobra skóra kosztuje, co do tego nie ma wątpliwości).

Po drugie - dobrze jest zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji skóry, które pozwolą nie tylko utrzymać ją w czystości, ale również konserowować - tak aby służyła jak najdłużej.

Po trzecie - najlepsze rozwiązania zazwyczaj są najprostsze. Wybierajmy więc w miarę proste, uniwersalne formy mebli. Takie bowiem sprawdzą się w różnych rodzajach pomieszczeń - nie tylko w salonie, ale także np. w gabinecie. Będą pasować zarówno do nowocześnie urządzonego loftu, jak i do salonu utrzymanego w stylu  klasycznym. 

Jedno jest pewne - meble tapicerowane czarną, naturalną skórą zawsze będą prezentować się elegancko i podkreślą prestiż wnętrza, tworząc klimat dyskretnego luksusu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA