Meble.com.pl - komfort na miarę

Elegancka i gustowna jadalnia zaaranżowana w jasnych barwach. Styl wnętrzu nadają miękkie krzesła, obite szarą tkaniną. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz

Elegancka jadalnia. Tak ją możesz urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 marz 2016 10:59 (aktualizacja: 16 marz 2016 08:46)

Aranżacja jadalni nie jest błahą sprawą. Wnętrze to powinno być równie reprezentacyjne co salon czy kuchnia. Zobacz jak sprawić, że będzie eleganckie i stylowe.

Jadalnia przestaje być odrębnym pomieszczenie. Coraz częściej zajmuje zaszczytne miejsce w centrum strefy dziennej. Powinna więc być zaaranżowana z uwagą tak, aby idealnie wtapiać się w tło salonu, a nawet stanowić jego ozdobę. 

W jadalni najistotniejszymi meblami są stół i krzesła. Można je kupić w zestawie lub też dobrać modele z różnych kolekcji np. na zasadzie kontrastu. Jednak jeśli jadalnia znajduje się w otwartej strefie dziennej meble jadalniane warto dobierać pod kątem mebli w salonie. Nie jest to trudne, ponieważ zestawy dostępne w sklepach to najczęściej kompleksowe rozwiązania, które pozwalają harmonijnie skomponować oba pomieszczenia tak, aby dopełniały się nawzajem. 

Eleganckiego wyglądu naszej jadalni doda solidny drewniany stół na mocnych nogach, który możemy zestawić z tapicerowanymi krzesłami. Osoby, które preferują bardziej tradycyjne wnętrza mogą wybierać z pośród bogatej oferty mebli drewnianych - i to zarówno tych wyprodukowanych w całości z naturalnego surowca, jak też z wykorzystaniem fornirów. Można je komponować dosłownie ze wszystkim. Modne są zwłaszcza modele imitujące naturalne drewno, z delikatnymi sękami i porowatą strukturą. Pięknie prezentują się z krzesłami z miękkim siedziskiem i oparciem. 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA