Coco zapewnia wyjątkowy komfort dzięki miękkim siedziskom. Fot. Gala Collezione

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 cze 2017 09:28 (aktualizacja: 26 cze 2017 12:45)

Elegancki salon. Kupujemy czarną sofę

Czerń nigdy ie wyjdzie z mody. To barwa ponadczasowa i bardzo elegancka. Do salonu możemy ją wprowadzić za pomocą sofy...

Czarna kanapa stanowi doskonały wybór dla miłośników ponadczasowej elegancji. Jest wyrazistym, mocnym akcentem w wystroju, który w odpowiedniej oprawie zyskuje jeszcze więcej uroku. Żaden inny kolor nie potrafi z taką elegancją wpasować się w aranżację wnętrz, a przy tym zachować niepowtarzalny styl. Czarna sofa z jednej strony jest elegancka, z drugiej natomiast - również bardzo uniwersalna. Czarną sofę możemy bez problemu skomponować dosłownie ze wszystkim. Niezależnie od tego jakie mamy wykończenie ścian, czy podłóg czarna sofa nie zakłóci ogólnej koncepcji aranżacji wnętrza. 

Więcej na temat modnych mebli tapicerowanych znajdziecie tu. 

Czerń posiada jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę. Nie widać na niej plam czy lekkich zabrudzeń. Świetnie sprawdzi się w salonie, w którym przebywają zwierzęta lub małe dzieci. Na czarnym materiale ślady po lepkich rączkach dzieci można również dość łatwo usunąć. Ponadto ciemna sofa pozwala na szeroki zakres wyboru materiałów dekoracyjnych, dodatków oraz innych sprzętów i mebli. Można przełamać jej chłodny wygląd żywymi i energetyzującymi akcentami czy zdecydować się na stylizację na zasadzie kontrastów. 

Sprawdź jakie modle znajdziemy aktualnie w polskich sklepach. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce