Meble.com.pl - komfort na miarę

Aby w pełni wydobyć charakter pomieszczenia, nie zagracając przy tym przestrzeni, zrezygnowano z dodatkowych mebli na rzecz stylowych dekoracji. Projekt Iwo Kęsy. Fot. Bartosz Jarosz..jpg

Elegancki salon. Tak go możesz stylowo urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 lip 2016 10:42 (aktualizacja: 05 lip 2016 12:34)

Aranżacja salonu nie jest prostą sprawą. To wizytówka naszego mieszkania. Wnętrze musi być wygodne w użytkowaniu, a przy tym zaskakiwać wyglądem.

Salon to miejsce w którym wypoczywamy oraz spędzamy większą część dnia, ważne jest więc aby był urządzony zgodnie z naszym gustem i oczekiwaniami. Pomysłów może być wiele. Sklepy wprost obfitują w meble oraz dodatki, które pozwolą zaaranżować salon w dosłownie każdym stylu.

Niezwykle ciekawie prezentuje się salon urządzony z eleganckim sznytem. Tu ważną rolę pełnią dodatki, dobrane z gustem oraz prawdziwym pietyzmem, które dopełniają oraz spinają aranżacyjną całość.

Nie mniej istotny jest dobór odpowiednich mebli. Warto postawić na przykład na sofę wyróżniającą się oryginalną, rozłożystą formą. Ciekawie prezentują się modele oparte na wysokich nóżkach i z wysokim oparciem. Taka sofa zestawiona z inną mniejszą lub fotelem z podnóżkiem może wyznaczyć stylistykę całego wnętrza.

Sprawdź jak prezentują się stylowe salony w domu polaków.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA