Meble.com.pl - komfort na miarę

Samochód podlegający obróbce powinien być wyrejestrowany i sprawdzony pod względem przydatności materiałów, musi bowiem być bezpieczny w użytkowaniu. Fot. Meble Samochodowe

Ferrari w salonie. Zobacz niesamowite meble!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 cze 2015 07:10 (aktualizacja: 09 cze 2015 12:37)

Piękne meble można robić niemal z wszystkiego...nawet ze starych części samochodów. Stół, krzesła i kanapy wykonane z części Bentleya, BMW czy Ferrari... ciekawe jak się robi takie meble? Co sądzicie o takich niecodziennych projektach?

Kanapa z tylnej części samochodu, bar z maski samochodowej, stolik z silnika, zegar, lampa, hoker... - ze starego samochodu można zrobić niemal każdy element wnętrza. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy, bo konstruowany z pietyzmem i dowcipem oraz z myślą o konkretnym wnętrzu.  

Akcesoria wykonane z części samochodowych takie jak lampy czy zegarki, świetnie wpasowują się w eleganckie i trochę ekstrawaganckie wnętrza. Z łatwością odnajdą się w nich osoby z artystyczną duszą, stawiające na niepowtarzalny wystrój wnętrz i niecodzienne rozwiązania oraz oczywiście miłośnicy motoryzacji. Bazą do stworzenia luksusowych mebli są części pozyskane z użytych części samochodów. Odświeżone, przycięte i nieco zmodyfikowane zmieniają się w wygodne i ciekawe meble.

Jednak sam wygląd to wszystko! Dla niektórych może się wydawać, że odpoczynek na tego rodzaju narożniku czy kanapie jest raczej mało komfortowy. Ale tak nie jest. Meble wprost z garażu są ręcznie tapicerowane, i choć nie można ich rozłożyć, zapewniają duży komfort wypoczynku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA