Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotele z kolekcji Ushak. Tradycyjny kształt, przyjemna w dotyku tapicerka i podnóżek zapewniają maksymalny komfort. Fot Swarzędz Home

Fotel do czytania. 10 najwygodniejszych "uszaków"

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 lis 2014 10:14 (aktualizacja: 27 lis 2014 08:11)

Podczas czytania książki przyjmujemy różne pozycje, nieraz niedobre dla naszego kręgosłupa. Najlepiej jest czytać w wygodnym fotelu. Podpowiadamy w jakim!

Kto lubi się zaczytać w ciekawej lekturze, ten wie, że równie ważne jak sama książka, jest wygoda podczas czytania. Tą zaś zapewni wygodny, duży fotel. Najlepiej z wysokim oparciem, zakończonym po bokach "uszami", o które można oprzeć głowę. Siedzisko powinno być miękkie i szerokie na tyle, aby można było na nie położyć również nogi. Jeśli fotel ma w komplecie podnóżek, to możemy mówić już o modelu doskonałym. 

Fotele z uszami wywodzą się z dworskich wnętrz i przebyły długą drogę, zanim trafiły do naszych domów. Można je do dzisiaj spotkać także w profesorskich pokojach, jak i gabinetach terapeutycznych. Niemniej jednak fotele "uszaki" uważane są nieustannie za najwygodniejsze modele. 

Polecamy zajrzeć do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najciekawsze modele - idealne na spokojne, zimowe wieczory z książką w dłoni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA