Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Relax, jak sama nazwa wskazuje ma relaksować. Zapewni to regulowany podnóżek i oparcie - elementy można dopasować do swoich potrzeb. Fot. Gala Collezione

Fotel do czytania. Prezentujemy 10 super wygodnych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 maj 2015 13:58 (aktualizacja: 22 maj 2015 08:12)

Każdy bibliofil wie, że odpowiednia pozycja podczas czytania książki jest niezmiernie ważna. Najlepiej sprawdzi się komfortowy fotel z szerokim oparciem i nie tylko. Zobaczcie na czym można siedzieć wygodnie.

Fotel w salonie coraz częściej pełni równie zaszczytne miejsce do sofa. Czasy, kiedy najpopularniejszym zestawieniem było 2 plus 1, czyli dwa fotele i jedna sofa, pochodzące z tego samego kompletu, powoli przechodzą do lamusa. Dziś fotel odznacza się na tle innych mebli, stanowi odrębny mebel, który zachwyca nie tylko innym kolorem czy rodzajem tapicerki, ale również ciekawym wzornictwem. 

Ci, którzy lubią czytać z pewnością odnajdą spokój na siedzisku wygodnego fotela. Przy wyborze odpowiedniego modelu, warto zwrócić uwagę na wysokość oparcia, które powinno być na tyle wysokie, aby można było na nim oprzeć głowę. Doskonałym rozwiązaniem są tzw. fotele z uszami, które zapewniają wygodę w niemalże każdej pozycji siedzenia. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy piękne i przede wszystkim wygodne fotele...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA