Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel "Verona" Natural Living. Fot. Natural Living

Fotel - prywatny tron w Twoim domu

  • Autor: kh
  • 04 sie 2014 13:50 (aktualizacja: 05 sie 2014 08:27)

Są duże, stabilne i nieprawdopodobnie wygodne, tak bardzo, że wręcz zachęcają do komfortowego odpoczynku. Oto galeria foteli utrzymanych w klasycznym stylu, których nie pozbawiono pazura.

 Fotel - czyli bardziej komfortowa i wygodna wersja krzesła, to jeden z najstarszych mebli. Jego historia nierozerwalnie łączy się z dziejami królów i władców - wszak pierwszymi fotelami były tworzone specjalnie dla nich trony. Fotele, początkowo wytwarzane z drewna i kamienia, z biegiem czasu stawały się coraz bardziej wygodne, wysmakowane i dekoracyjne, by w XIX wieku - już po wynalezieniu tapicerki sprężynowej ostatecznie podbić serca użytkowników.

Dziś, choć zdecydowanie bardziej dostępny i egalitarny niż wieki temu, mebel ten cieszy się niegasnącą popularnością. Bo któż z nas nie lubi choć raz na jakiś czas zagłębić się i schować w wygodnym, oferującym poczucie bezpieczeństwa i kilka chwil spokoju uszaku?

Jakie są proponowane obecnie przez producentów fotele? Prezentujemy galerię 20-stu modeli utrzymanych w tradycyjnym, dość klasycznym stylu. Nie brakuje wśród nich popularnych zwłaszcza wśród zagorzałych czytelników uszaków, ani dekoracyjnych modeli stylizowanych.

Zapraszamy do oglądania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA