Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotele "Agawa" firmy Mebelplast charakteryzują się klasyczną formą oraz tapicerką w jasnych kolorach. Fot. Mebelplast.

Fotel w salonie. Na tych modelach będzie Ci najwygodniej

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 maj 2015 14:30 (aktualizacja: 12 maj 2015 08:30)

Fotel to młodszy brat sofy. Bywa, że stoi czasem schowany za nią i nie wybija się na pierwszy plan, a kiedy indziej jest prawdziwą gwiazdą w salonie. Fotel to mebel, który koniecznie trzeba mieć w salonie.

Fotel to najlepszy mebel do tego, aby w wygodnej pozycji obejrzeć w telewizji film, by poczytać książkę lub zdrzemnąć się po sytym obiedzie. Jeśli będziesz mieć go w domu, to możesz być pewien, że to właśnie on zdobędzie uznanie wszystkich domowników. I kto wie, czy nie będą się o niego sprzeczać. 

Fotel to mebel bardzo niepozorny. Niby niewielki i może zaoferować znacznie mniej miejsca, niż jego starsza siostra sofa, ale mimo wszystko z jakiegoś powodu lgną do niego ludzie. Prawdopodobnie jest to chęć zajmowania honorowego miejsca w salonie, takiego, którego poza nami nikt nie ma. 

Poza czysto egoistycznymi pobudkami, uwielbiamy go także za nieskrępowaną wygodę. Za szerokie oparcie, które doskonale podpiera zmęczone po całym dniu plecy, za odpowiednio wyprofilowane podłokietniki, miękkie siedzisko, w które można się zapaść oraz za nieskończone ilości wzorów i kolorów. Fotel to ten rodzaj mebla, który z powodzeniem może być główną ozdobą salonu.

Przekonaj się jak piękne mogą być fotele. Który wybrałbyś dla siebie?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA