Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Relax, jak sama nazwa wskazuje ma relaksować. Zapewni to regulowany podnóżek i oparcie - elementy można dopasować do swoich potrzeb. Fot. Gala Collezione

Fotel w salonie. Wybieramy praktyczne i dekoracyjne meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 marz 2017 12:15 (aktualizacja: 30 marz 2017 12:26)

Fotel to świetne uzupełnienie aranżacji salonu. Pozwala wypocząć w komfortowej pozycji, obejrzeć ulubiony serial, do tego świetnie się prezentuje.

W ofercie sklepów wybór foteli jest bardzo bogaty. Możemy zakupić zarówno stylizowane fotele, niekiedy bogato zdobione lub też typowo nowoczesne meble wyposażone w dodatkowe funkcje tj. wysuwane podnóżki czy rozkładane oparcie.

Fotel możemy zakupić jako mebel uzupełniający zestaw wypoczynkowy lub też jako element zupełnie odrębny.  Pamiętajmy, że fotel należy do mebli, które - obok sofy czy narożnika – dominują w salonie. Widać je zaraz po wejściu, więc powinny się harmonizować z całym wystrojem wnętrza. Fotele do pokoju w stylu nowoczesnym może stanowić komplet z sofą, ale nie jest to warunek konieczny. W nowoczesnym salonie możemy również ustawić fotel z zupełnie innej bajki. Dzięki temu aranżacja zyska intrygujący wygląd. Elementem łączącym oba meble tapicerowane mogą być dekoracyjne poduszki.

Przy rozłożystej i miękkiej sofie narożnej warto ustawić fotel w lekkiej formie. Czasem, gdy sofa nie jest zbyt duża, a zależy nam na dodatkowym wygodnym miejscu do siedzenia możemy zakupić wygodny miękki fotel typu "uszak" lub bardzo modny aktualnie model z wysokim, rozłożystym oparciem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA