Meble.com.pl - komfort na miarę

Zagraniczne marki projektują w taki sposób, aby meble przez długi czas były modne. Często nawiązują również do minionych epok, przypominając to, co było w nich najlepsze. Fot. Hubsch

Fotele i krzesła. Zobacz co oferują zagraniczne marki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 maj 2015 08:45 (aktualizacja: 29 maj 2015 09:12)

Stonowane barwy, minimalizm czy może naturalne materiały? Co jest najważniejsze dla zagranicznych producentów? Zobaczcie koniecznie, jakie meble nam oferują i w jakich stylach.

Moda na meble się zmienia i co roku możemy zaobserwować inne trendy. To, co jednak jest w meblach producentów z Włoch, Skandynawii czy Francji niezmienne, to dbałość o najwyższą jakość materiałów. Niezmiennie od lat króluje tu drewno i nieco tańsza sklejka. Nasi zagraniczni sąsiedzi dużą uwagę przykładają także do prostej stylistyki swoich kolekcji, dzięki czemu długo są one modne, a czasem można powiedzieć, że nawet ponadczasowe. 

Oprócz prostych wzorów, minimalistycznych wręcz, dominują jasne kolory. Skandynawowie lubują się w bieli i by ją ocieplić, stosują często pastelowe dodatki. Rozbielone róże, zielenie czy błękity doskonale pasują do chłodnych i ascetycznych skandynawskich wnętrz. Włosi zaś oprócz drewna, stawiają  na naturalne tkaniny w najlepszej jakości. 

W galerii zdjęć znajdziecie krzesła i fotele proponowane przez zagraniczne marki. Stylowe, ale też niezwykle proste w swojej formie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA