Fotel-koniczyna "Clover" marki Driade. Fot. Driade

  • Autor: ap
  • 07 maj 2014 12:16 (aktualizacja: 09 maj 2014 08:29)

Fotele inne niż wszystkie - 15 niesamowitych propozycji

Angielski uszatek w groszki, ludwik powlekany skórą połyskującą złotem, fotel w kształcie koniczyny, a nawet... kobiecego ciała. Spójrzcie na galerię naprawdę niesamowitych foteli.

Fotel poza funkcją typowo użyteczną może pełnić rolę mocnego akcentu we wnętrzu, a nawet nadawać mu konkretny styl. Jest to bowiem mebel szczególny – trochę kaprys, trochę zbytek, ale jednak prawdziwa dekoracja salonu. Zwłaszcza ten fotel, którego wzornictwo zaskakuje, intryguje i przyciąga wzrok.  

Fotele o nietypowym designie z uwagi na swoje, nierzadko bujne kształty potrzebują przestrzeni. Bywają też bardzo kosztowne. Z tego względu ciągle traktowane są jako pewnego rodzaju ekstrawagancja. Na rynku jednak regularnie pojawiają się nowe, udoskonalone wersje foteli, charakteryzujące się ciekawą formą i pokryciem. Pstrokaty ludwik, angielski uszak, fotel szeroki, rozlewający się na boki albo wąski, z ciekawym oparciem na którym możemy nadrukować nawet portret naszej pociechy. Nam najbardziej podobają się zabawne fotele "Tizzi", które najlepiej wyglądają w duecie...


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce