Fotel Deluxe firmy Wersal. Fot. Wersal

Fotel Deluxe firmy Wersal. Fot. Wersal

  • Autor: mg
  • 06 lis 2017 11:20 (aktualizacja: 07 lis 2017 11:43)

Fotele tapicerowane - niezbędnik komfortowego salonu

Przez niektórych fotele tapicerowane uznawane są za mebel nieco staromodny. To błąd, bowiem są one nie tylko wygodne, ale i cieszą oczy atrakcyjnym wyglądem. Dlatego warto znaleźć dla nich miejsce w każdym salonie, który chce być przytulny.

Czytaj też: Sofy dwuosobowe - piękne meble do Twojego salonu

Niekiedy fotele tapicerowane są częścią zestawu wypoczynkowego i wraz z sofą zapewniają komfortowy wypoczynek. To rozwiązanie chętnie wybierane przez właścicieli większych salonów. Innym razem mogą funkcjonować jako pojedynczy mebel, gdy dostępny metraż nie pozwala na nic więcej. W praktyce wszystko zależy od pomysłu na aranżację i wielkości pomieszczenia, którym dysponujemy. 

Bogata oferta foteli dostępnych w sklepach sprawia, że bez trudu dobierzemy model pasujący do naszych gustów i potrzeb. Wybierać mogą zarówno zwolennicy klasycznych wnętrz, jak i na wskroś nowoczesnych. Wśród foteli tapicerowanych występują meble o tradycyjnych kształtach (np. tak zwane fotele uszaki), niekiedy zdobione pikowaniami, jak i minimalistyczne, zgeometryzowane bryły. Możliwość wyboru poszerza szeroka paleta tkanin, dzięki którym można zdecydować się nie tylko na ulubiony kolor, ale też fotel z nadrukiem lub wzorem. 

Niekiedy fotele zostają wyposażone w funkcje relaksu lub podnóżki, dzięki którym wzrasta komfort korzystania z nich.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce