Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Henry ma nie tylko piękną kolorystykę, ale i zdobne pikowania na oparciu. Cena w zależności od dystrybutora. Ok. 1.200 zł. Fot. Etap Sofa

Fotele uszaki. 5 wygodnych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 cze 2016 11:26 (aktualizacja: 28 cze 2016 12:58)

Niezwykle komfortowe fotele, które zawsze są w modzie. Zobacz nowoczesne odsłony klasycznych uszaków.

Fotele uszaki mają wielu zwolenników. Kochają je mole książkowi, którzy wiedzą, że równie ważna jaka sama lektura, jest wygoda podczas czytania. Seniorzy uwielbiają ucinać sobie w nich drzemki, zaś na przyjęciach są one najbardziej obleganym meblem. Każdy, kto siedzi w uszaku czuje się wyjątkowo i komfortowo.

Fotele te charakteryzują się wysokim oparciem zakończonym po bokach "uszami", które stanowią doskonałe podparcie dla głowy. Miękkie siedzisko ma na tyle szerokie, że często można na nim położyć również ugięte nogi. Jeśli fotel ma w komplecie podnóżek, to możemy mówić już o modelu doskonałym. 

Fotele z uszami wywodzą się z dworskich wnętrz i przebyły długą drogę, zanim trafiły do naszych domów. Można je do dzisiaj spotkać także w profesorskich pokojach lub w bibliotekach. Niemniej jednak fotele "uszaki" uważane są nieustannie za najwygodniejsze meble wypoczynkowe. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA