Meble.com.pl - komfort na miarę

Podłokietniki pełnią rolę funkcjonalnego stolika na laptopa. Fot. Walter Knoll

Fotele wypoczynkowe. Zobacz, które są na topie!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 sty 2015 12:43 (aktualizacja: 27 sty 2015 08:37)

Specjalnie dla was wybraliśmy kilka naprawdę nowoczesnych i świetnie zaprojektowanych foteli. Warto rozważyć taki zakup. Fotel bowiem to mebel nie tylko idealny do odpoczynku i relaksu, ale też ciekawy akcent w salonie czy sypialni.

Fotele posiadają wiele zalet i funkcjonalnych, i użytkowych. Nadają się do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego kształtu czy rozmiaru. Fotel sprawdza się świetnie, gdy planujemy w naszym mieszkaniu wydzielić niewielką strefę wypoczynkową. Możemy zestawić go z kilkoma pufami, które nie zajmą zbyt dużo miejsca, a na pewno są wygodniejsze od krzeseł. 

Fotel to także doskonałe uzupełnienie sof, kanap czy narożników. Gdy mamy do dyspozycji pokój o większej powierzchni, fotel można zestawić, na przykład w aranżacji dwa plus jeden z sofą. Świetnie wygląda także z kanapą, jednak warto pamiętać, iż oba meble najlepiej prezentują się jeśli są w podobnym stylu. 

Kupując fotel powinniśmy pamiętać o tym, że musi być solidny, wytrzymały oraz wygodny. Na szczęście te produkowane w dzisiejszych czasach takie właśnie są. Możemy wybierać spośród modeli nowoczesnych np. opartych na metalowych płozach, jak też tych o bardziej tradycyjnym wzornictwie, np. z oparciami nawiązującymi do wzorów klasycznych - pikowanych, udekorowanych dodatkowo rzeźbionymi elementami z drewna lub też wyposażonymi w "uszy".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA