Fot. Rosanero

Fot. Rosanero

  • Autor: bm
  • 28 sie 2017 11:05 (aktualizacja: 28 sie 2017 15:43)

Funkcjonalna komoda - ustawisz ją w salonie, jadalni lub sypialni

Komoda to jeden z najbardziej tradycyjnych, a jednocześnie funkcjonalnych mebli w mieszkaniu. Jest pojemna i uniwersalna - można ją ustawić niemal w każdym pomieszczeniu. Równie dobrze sprawdzi się w pokoju dziennym, jak i w sypialni lub jadalni.

Zazwyczaj składa się z kilku szuflad, ale może też być częściowo otwarta lub wyposażona we fronty otwierane w tradycyjny sposób. Komoda najczęściej stanowi element całej kolekcji do salonu, jadalni bądź sypialni, może też jednak z powodzeniem występować jako oddzielny mebel, pozornie nie dopasowany do reszty wyposażenia. Jeśli wybierzemy komodę o ciekawej, nietypowej formie, w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami wyposażenia, będzie ona nadawała klimat wnętrzu jako designerska "wisienka na torcie".

W komodę warto zainwestować przede wszystkim ze względu na jej funkcjonalność. Zmieścimy w niej wiele podręcznych drobiazgów, ale także ubrania lub elementy zastawy stołowej, w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu ją ustawimy. Warto przy tym zwrócić uwagę na dobrej jakości, odpowiednio dobrane akcesoria, np. prowadnice szuflad, system cichego domykania, wygodne uchwyty, stabilne nóżki itp.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce