Meble.com.pl - komfort na miarę

Fly Moon z mechanizmem do szafki narożnej posiadający dwie półki wykonane z płyty laminowanej, wykończonej chromowanym relingiem. Nowoczesne i estetyczne rozwiązanie do szafek narożnych z frontem na zawiasach. Po otwarciu frontu półki można wysunąć z szafki, co gwarantuje pełny dostęp i wykorzystanie przestrzeni trudno dostępnych. Fot. TCo.

Funkcjonalna kuchnia. Najlepsze cargo do narożników

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 lip 2015 09:11 (aktualizacja: 21 lip 2015 08:07)

Akcesoria kuchenne, jak cargo narożne, pozwalają na stworzenie nowoczesnego i niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Zobacz najlepsze cargo do narożników i przekonaj się, jak w szybki sposób odmienisz oblicze swojej kuchni.

Cargo to obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań, jakie możemy zastosować w kuchni. Wpływa ono znacznie na jej funkcjonalność i ergonomię, dzięki czemu funkcjonowanie w kuchni staje się prostsze i przede wszystkim przyjemniejsze. Do wyboru mamy wiele rozwiązań, jak cargo wysokie czy wąskie, jednak na największą uwagę zasługuje cargo do narożników. Dzięki niemu możemy zagospodarować nieustawne i absolutnie niepraktyczne miejsce w kuchni. 

Szafki narożne ze zwykłymi półkami są często kłopotliwe w użytkowaniu. Aby wyjąć przedmioty umieszczone w ich najgłębszych zakamarkach, nieraz musimy wyjmować także inne rzeczy. Szafka narożna ma bowiem wyłącznie jedne, zazwyczaj wąskie (40 cm) drzwiczki, które nie dają dobrego dostępu do jej wnętrza. Ponadto ciężko jest zastosować w nich segregację. Cargo narożnikowe daje nam zaś całe spectrum zastosowań. Dzięki temu, że po otwarciu szafki, półki cargo wyjeżdżają na zewnątrz, mamy dostęp do jej całej zawartości. Stosując w kuchni cargo narożne, możemy w funkcjonalny sposób zagospodarować najpojemniejszą szafkę w kuchni. Wysoka nośność systemów cargo pozwala także na przechowywanie w jednym miejscu wielu ciężkich rzeczy na raz. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA