Meble.com.pl - komfort na miarę

System do drzwi przesuwnych Flat Line firmy GTV daje szerokie możliwości aranżacyjne. Fot. GTV

Garderoba w domu. Postaw na nowoczesne rozwiązania

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 maj 2017 10:27 (aktualizacja: 08 maj 2017 10:39)

Garderoba to podstawowe wyposażenie naszego mieszkania. Powinna być pojemna i wygodna w użytkowaniu. Sprawdź jak można ją zaaranżować.

Pojemna garderoba to gwarancja porządku w całym mieszkaniu. Mebel pomieści nie tylko nasze ubrania, buty czy też inne osobiste drobiazgi, ale taż odzież sezonową, mop czy odkurzacz. Odpowiednio zaaranżowana garderoba to świetny sposób na wprowadzenie do naszego mieszkania ciekawego akcentu dekoracyjnego - wystarczy tylko postawić na bardziej urozmaicone wykończenie frontów.  

W przypadku garderoby na zamówienie warto zdecydować się na odpowiedniej jakości system jezdny. Dobrej jakości mechanizm zapewni bowiem płynny i swobodny ruch nawet największych skrzydeł drzwiowych. Odpowiedniego mechanizm powinniśmy dobierać w zależności od układu oraz wielkości pomieszczenia. W sytuacji, gdy pokój w którym zaplanowaliśmy montaż szafy cz garderoby jest wąskie lub usytuowane pod skosem możemy wybrać mechanizm, który pozwoli otwierać drzwi niczym harmonijkę. Tego rodzaju drzwi poprawia funkcjonalność użytkowania mebla, a dodatkowo zapewnia pełen dostęp do jego wnętrza.

 Sprawdź pomysły producentów na modną garderobę. 
 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA