Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnie Simply składają się z gotowych szafek. Do wyboru jest ok. 70 brył oraz duża ilość blatów docinanych na wymiar. Fot. Rawa Meble

Gotowe meble kuchenne. 5 ciekawych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 lip 2016 13:25

Urządzanie kuchni wcale nie musi oznaczać konieczności współpracy ze stolarzem. Alternatywą są gotowe zestawy mebli kuchennych.

Urządzając kuchnię warto wziąć pod uwagę wszelkie możliwości. Wszak wiąże się z tym niemały wydatek. Jeśli więc nie dysponujemy sporą sumą, można wybrać z powodzeniem gotowe meble kuchenne. Spełnią one wymagania nawet najbardziej wybrednego konsumenta.

Gotowych zestawów mebli kuchennych jest wiele. Znajdziemy je w popularnych sklepach budowlanych, ale i u producentów mebli takich, którzy zajmują się również produkcją kolekcji do innych pomieszczeń mieszkalnych. Ceny także są przystępne. Gotowy zestaw mebli do kuchni można kupić już za 600 zł. Cena zależy przede wszystkim od ilości szafek, jak również wewnętrznych systemów. Za udogodnienia tj. cichy domyk, czy szuflady cargo niestety trzeba dopłacać.

Wciąż jednak gotowy zestaw jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie mamy pieniędzy na kuchnię od stolarza. Tym bardziej, że jakość wykonania jest naprawdę dobra, a stylistyką gotowe kuchnie wcale nie odbiegają od tych wykonywanych na indywidualne zamówienie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA