Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia dostępna w ramach kolekcji Family. Fot. Black Red White

Gotowe meble kuchenne. Propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 kwi 2016 22:27 (aktualizacja: 29 kwi 2016 07:52)

Urządzając kuchnie często stajemy przed dylematem: gotowe meble czy na zamówienie? Podpowiadamy jakie zalety mają kuchnie, które kupisz od ręki.

Gotowe meble kuchenne niewiele różnią się dziś od tych, wykonywanych na indywidualne zamówienie. Duża ilość rodzajów wykończeń daje nam szeroki wybór nie tylko samych materiałów, ale również stylistyki mebli. Laminaty, forniry sztuczne oraz naturalne, to one nadają styl całej kuchni. Wielu popularnych producentów mebli do salonu posiada w swojej ofercie również meble kuchenne. Gotową zabudowę kuchenną znajdziemy również w wielkopowierzchniowych sklepach budowlanych. I co najważniejsze, na same meble czeka się co najwyżej dwa tygodnie, a nie dwa miesiące, jak w przypadku kuchni na wymiar. 

Wśród gotowych kuchni znajdziemy dziś popularne kuchnie w bieli na wysoki połysk, z rysunkiem drewna, ale również z różnokolorowymi frontami. W momencie, gdy zaoszczędzimy nieco na meblach, możemy unowocześnić i jednocześnie podwyższyć standard kuchni za pomocą dobrej jakości sprzętu AGD, blatu z prawdziwego drewna lub kamienia, a nawet ekstrawaganckich płytek ściennych, które ułożymy nad blatem. Tym bardziej, że ciekawie zaaranżowana ściana nad blatem sprawi, że kuchnia nie będzie wyglądać na tanią. Modne są dziś płytki w kształcie heksagonów lub wielkogabarytowe szkło.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA