Meble.com.pl - komfort na miarę

W ogrodzie nie można zapomnieć o hamaku. Zapewni od wyjątkowo dobry wypoczynek. Fot. Houseology

Hamak czy huśtawka? 5 sposobów na wypoczynek w ogrodzie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 kwi 2017 09:23

Wolne dni podczas majówki sprzyjają spędzaniu czasu w ogrodzie. Wygodę zapewnią nam hamaki i huśtawki, które możemy ustawić zarówno na trawie, jak i tarasie.

Meble ogrodowe to nie tylko sofy, stoliki i krzesełka. To również cała gama mebli, na których możemy się huśtać i bujać, zapewniając sobie fantastyczny wypoczynek.

Hamaki i huśtawki to meble ogrodowe uwielbiane zarówno przez młodszą część rodziny, jak i przez starszą. Bujanie jest bowiem przyjemną czynnością, która często kojarzy się z relaksem, jakiego doznawaliśmy będąc jeszcze małym dzieckiem. Jeśli mamy w ogrodzie drzewa, między którymi możemy rozwiesić hamak, to naprawdę warto to zrobić. To wspaniałe miejsce do drzemki pod gołym niebem. Nie mając drzew w ogrodzie, nie musimy rezygnować z hamaka. Rozwiązaniem są modele ze specjalnym stelażem, który możemy ustawić na trawie lub na tarasie.

Podobnie jest z huśtawkami, ponieważ na rynku znajdziemy zarówno modele wieszane do sufitu, jak również takie, które posiadają już stelaż i możemy je ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie, a na zimę wnieść huśtawkę do domu i cieszyć się możliwością relaksującego huśtania przez okrągły rok.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA