Meble.com.pl - komfort na miarę

Huśtawka to gwarancja wspaniałego odpoczynku po ciężkim dniu. Stelaż ze stalowych rur zapewnia stabilność konstrukcji oraz wytrzymałość na długie lata. Fot. Varaschim

Huśtawka w ogrodzie. Sprawdź ciekawe propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 maj 2015 15:58 (aktualizacja: 15 maj 2015 09:09)

Huśtawka to element, który sprawi, że nasz ogród zyska nietuzinkowy wygląd. Leniwe popołudnie spędzone na huśtawce we własnym ogrodzie. Któż o tym nie marzy?

Huśtawki ogrodowe to świetny sposób na odrobinę relaksu w ogrodzie. Ale nie tylko. Jeśli posiadamy większy balkon lub taras, to bez problemu ustawimy na nim taką huśtawkę, a czas spędzony na świeżym powietrzy będzie cieszył jeszcze bardziej. 

Huśtawki mogą być tworzone z technorattanu, rattanu, drewna lub metalu. Zazwyczaj dołączone są do nich także kolorowe, miękkie poduchy. Montaż jednoosobowej huśtawki tarasowej (z mocnego materiału, na grubych linach) nie stanowi współcześnie aż takiego problemu. Jeśli taras nie jest zadaszony, producenci oferują samonośne stojaki, które odpowiednio wyprofilowane stanowią doskonałą podstawę dla mebla. Jeśli w naszym ogrodzie rośnie rozłożyste drzewo - huśtawkę odpowiednio montujemy na przęsłach. Jeżeli planujemy ustawić huśtawkę na otwartej przestrzeni dobrze, żeby miała zadaszenie, które uchroni nas przed słońcem.

Zobaczcie kilka ciekawych pomysłów na modny ogród. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA