Meble.com.pl - komfort na miarę

Wykonane z litego dębu dzikiego biurko Liv to nie tylko funkcjonalny mebel, ale też piękny i ozdabiający wnętrze. Fot. kler

Idealne biurko. Zobacz jak ułatwić sobie codzienną pracę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 marz 2015 19:40 (aktualizacja: 06 marz 2015 08:34)

Przy biurku spędzamy wiele godzin każdego dnia, dlatego warto wybrać taki model, aby codzienna praca była przyjemnością. Zobaczcie najciekawsze biurka - do domu i do biura.

Wybór biurka może wydawać się prostą sprawą, ale w rzeczywistości nie jest łatwo znaleźć idealny model. Do wyboru jest wiele biurek, od klasycznych z zamykaną szafką i szufladą, a także wysuwaną półką na klawiaturę lub nowoczesnych, o ciekawym designie i minimalistycznych na tyle, że składają się na nie w zasadzie cienki blat i nogi. Zanim jednak wybierzemy się do sklepu, warto ustalić czego tak naprawdę potrzebujemy.

Jeśli na biurku ma zostać ustawiony klasyczny monitor, a pod biurkiem komputer, warto kupić model z szerokim blatem lub wysuwaną spod niego, specjalną półką przeznaczoną na przechowywanie klawiatury. Ułatwi to pracę, bowiem monitor nie zabierze z biurka potrzebnego miejsca. Dla osób, które przy pracy korzystają z laptopa są przeznaczone specjalne półeczki, na których można ustawić sprzęt. 

Jeśli biurko, poza praktycznymi funkcjami ma charakteryzować się też ciekawym wyglądem, warto zainteresować się biurkami stylizowanymi na skandynawskie. Mają lekko pochylone nogi, są minimalistyczne w wyglądzie. Wśród skandynawskich modeli dominują jasne kolory lub naturalne drewno. Modnie jest dopasować do niego kolorowe krzesło. 

Jeśli potrzebujemy wiele miejsca na dokumenty, z pewnością sprawdzi się biurko z nadstawką, w której jest wiele miejsca do przechowywania lub z kontenerkiem na kółkach, który umieszcza się pod blatem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA