System modułowy Graphic doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pokojach dziecięcych i  młodzieżowych. Fot. BRW

System modułowy Graphic doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 26 kwi 2018 14:00 (aktualizacja: 27 kwi 2018 12:12)

Idealne łóżko dla nastolatka - zobacz nasze inspiracje!

Urządzając pokój młodzieżowy, warto zwrócić szczególną uwagę na łóżko, które nastolatkom służy zazwyczaj nie tylko do spania, ale też do relaksu w ciągu dnia, czytania książek, a czasem nawet... przyjmowania gości w swobodnej, niezobowiązującej atmosferze.

CZYTAJ TEŻ: Jak przechowywać buty w mieszkaniu?

Oczywiście, w przypadku łóżka najważniejszy jest odpowiednio dobrany materac, ale jeśli mówimy o pokoju młodzieżowym, liczy się również jego wygląd, a także dodatkowe funkcje. W sklepach znajdziemy wiele propozycji łóżek wyposażonych dodatkowo w półki czy szuflady do przechowywania przedmiotów. Wciąż modne są też kombinacje łóżek z biurkami, szafami czy innymi elementami, które razem tworzą wielofunkcyjny mebel. Na takie rozwiązanie będziemy jednak potrzebować sporo miejsca w pomieszczeniu, jest ono jednak wyjątkowo efektowne, funkcjonalne i lubiane przez dzieci i młodzież.

Jeśli poszukujemy inspiracji do tego, jak w ciekawy sposób wkomponować wygodne łóżko w całość aranżacji wnętrza, warto przyjrzeć się propozycjom producentów zagranicznych, którzy nierzadko mają oryginalne pomysły na zabudowę pokoju. Ciekawe inspiracje znajdziemy też u producentów systemów zabudowy wnętrz pod wymiar.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce