Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon z jadalnią jest nowoczesny, ale też nieco loftowy. A to za sprawą gustownych dodatków, które wnoszą do wnętrza nieco pofabrycznego charakteru. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz

Jadalnia w salonie. Te meble wybrali inni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 sie 2016 09:42

Jadalnia zajmuje w domu często miejsce szczególne. Zobacz, jak ją urządzić by była dekoracją salonu i funkcjonalną przestrzenią jednocześnie.

W dużym wnętrzu zupełnie nie mamy problemu z zaaranżowaniem jadalni. Zajmuje ona najczęściej miejsce w przejściu komunikacyjnym, jest widoczna z salonu lub kuchni i nie wadzi nikomu. Znacznie trudniej jest wygospodarować miejsce na jadalnię w małym wnętrzu. Najczęściej więc łączymy ją razem z salonem. W małym pomieszczeniu warto ustawić stół w kącie ściany, dzięki czemu nie będzie dominował aranżacji wnętrza.Pozwoli również na wygodne poruszanie się po salonie.

W małych salonach doskonale sprawdzają się stołu kwadratowe oraz okrągłe. Warto też pamiętać o stylowym oświetleniu zawieszonym tuż nad blatem. Ciekawy żyrandol może skutecznie odwrócić uwagę od małego metrażu wnętrza.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA