Jadalnia z kolekcji Simple. Fot. Vox

Jadalnia z kolekcji Simple. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 17 kwi 2018 11:24 (aktualizacja: 18 kwi 2018 14:34)

Jadalnia z rozkładanym stołem - sposób na małe wnętrze

Stół, który łatwym sposobem można z niewielkich rozmiarów powiększyć do całkiem sporych, to wygodne rozwiązanie do wnętrza. Warto zdecydować się na jego zakup - jeśli oczywiście nie mamy jeszcze takiego mebla w naszym mieszkaniu.

Na co dzień mały lub średni, nie zajmujący zbyt wiele miejsca w mieszkaniu. Od czasu do czasu może zamienić się w mebel, przy którym zasiądzie nawet kilkanaście osób. Stół z możliwością rozkładania to dziś najważniejszy sprzęt w jadalni. Przyda się podczas rodzinnych posiłków, spotkań w gronie przyjaciół, a okazjonalnie może pełnić też rolę miejsca do pracy lub odrabiania lekcji.

Wybierając stół do jadalni, warto przyjrzeć się przede wszystkim systemowi jego rozkładania - im prostszy w obsłudze, tym bardziej komfortowe będzie korzystanie z mebla. Na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania, które z jednej strony umożliwiają łatwe i szybkie powiększenie rozmiarów stołu, z drugiej – nie wpływają negatywnie na jego estetykę. Rozkładają się zarówno tradycyjne, prostokątne stoły na czterech nogach, jak i te wsparte na postumencie, a także stoły o okrągłych blatach. Do najpopularniejszych na rynku należą te stoły, które zostały wyposażone w automatyczne lub półautomatyczne mechanizmy rozkładania.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce