Meble.com.pl - komfort na miarę

Cargo Mini Boczne z linii Variant Plus firmy Rejs. Fot. Rejs

Jak funkcjonalnie zorganizować przestrzeń niewielkiej łazienki?

  • Autor: mg
  • 15 gru 2017 08:11 (aktualizacja: 15 gru 2017 09:20)

Niezależnie od tego, czy nasza łazienka jest tylko miejscem, w którym dbamy o higienę, biorąc szybki prysznic, czy też służy dłuższemu relaksowi – jedno jest pewne: musi być pomieszczeniem wygodnym. Dlatego powinna pomieścić wiele przedmiotów, a to zapewnią odpowiednie rozwiązania służące do przechowywania.

Organizery w szufladach - sposób na porządek w kuchni

W łazience dobrze jest mieć wszystko nie tylko w zasięgu ręki, lecz także wzroku. Zwłaszcza, kiedy bierzemy prysznic w pośpiechu, tuż przed wyjściem do pracy. Czas jest na wagę złota i nie chcemy tracić go na poszukiwanie kosmetyków czy ręczników. Warto więc pomyśleć o różnego rodzaju półkach, na których ustawimy te rzeczy, których używamy najczęściej. 

Przechowywanie ręczników w łazience jest bardzo wygodne – warto znaleźć na nie trochę miejsca. Nie możemy zapomnieć, że potrzebują one (podobnie jak pościel) odpowiedniej wentylacji, którą zapewnią odpowiednie szuflady, dzięki którym unikniemy nieprzyjemnego zapachu i utrzymamy świeżość ręczników. Przy tym ważne jest, aby szuflady były wyposażone w profesjonalne prowadnice, które gwarantują stabilność i płynność ruchu. Poza tym dobrze byłoby, żeby pozwalały na pełny wysuw - wówczas wyjmowanie z nich potrzebnych w danej chwili przedmiotów nie nastręczy żadnych trudności.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA