Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa Ecoline firmy Raumplus. Fot. Raumplus

Jak zagospodarować wnętrze garderoby? Kilka praktycznych sposobów

  • Autor: mg
  • 21 lip 2017 12:34 (aktualizacja: 21 lip 2017 14:33)

Aby garderoba dobrze spełniała wszystkie swoje funkcje, należy dokładnie przeanalizować, co będzie w niej przechowywane. Dopiero wtedy można zaprojektować odpowiedni system, na który złożą się wieszaki, kosze czy szuflady z różnorodnymi organizerami.

Stosy wrzuconych w nieładzie ubrań i drobne przedmioty codziennego użytku potrafią wywołać chaos w każdej garderobie. Czy istnieje sposób, żeby temu zapobiec? Czy jest to jednak przysłowiowa mission impossible? Z pomocą spieszą producenci akcesoriów meblowych, którzy oferują szeroką gamę produktów przeznaczonych do organizacji przestrzeni garderób. Dzięki nim można w racjonalny sposób zagospodarować ten praktyczny mebel.     

Dzięki dostępnym w sklepach akcesoriom estetycznie, ale i funkcjonalnie można zagospodarować przestrzeń garderoby. Co więcej, można ją dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pomocne są w tym między innymi organizery, wieszaki, drążki, pantografy, szuflady i kosze. Dzięki nim można oszczędzić miejsce i uporządkować niezbędne dodatki.

Rozwiązania systemowe sprawiają, że wnętrzem garderoby przestaje „rządzić” przypadek. Dzięki nim możemy nie tylko racjonalnie, ale i estetycznie zagospodarować tę przestrzeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA