Szufladom - niezależnie od ich rozmiarów i planowanego przeznaczenia – dedykowane są wygodne systemy organizacji wewnętrznej. Fot. Kam

Szufladom - niezależnie od ich rozmiarów i planowanego przeznaczenia – dedykowane są wygodne systemy organizacji wewnętrznej. Fot. Kam

  • Autor: mg
  • 01 marz 2018 12:34 (aktualizacja: 17 marz 2018 12:37)

Jak zaplanować perfekcyjną szufladę? Praktyczne pomysły

Są pojemne, pakowne, wytrzymałe, a ich wysokość można dopasować do oczekiwań użytkowników. W nowoczesnej kuchni szuflady stały się wyznacznikiem funkcjonalności i wygody.

Szuflady mają niebagatelny wpływ na komfort codziennej pracy w kuchni. W wielu sytuacjach wyparły tradycyjne szafki i przejęły ich funkcje. Szuflady są niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu, a dodatkowo podwyższają funkcjonalność zabudowy meblowej.

Kiedyś kuchnie były wyposażone w znajdującą się w ich pobliżu spiżarnię, w której można było przechowywać zapasy żywności. Dzisiaj niewielu posiadaczy mieszkań może sobie pozwolić na wydzielenie osobnego miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Coraz częściej to właśnie szuflady przejmują funkcję spiżarni.

Szuflady doskonale poradziły sobie nawet z takim wyzwaniem, jakim jest szafka narożna. Z jednej strony to bardzo pojemne, ale zarazem mało funkcjonalne i trudno dostępne miejsce. Szuflady, które idealnie wkomponują się w przestrzeń narożną, pozwalają w pełni wykorzystać  jej potencjał.   

Szufladom - niezależnie od ich rozmiarów i planowanego przeznaczenia – dedykowane są wygodne systemy organizacji wewnętrznej, dzięki którym stają się one jeszcze bardziej pakowne i perfekcyjnie uporządkowane.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce