Meble.com.pl - komfort na miarę

"Icebreg" marki Cattelan Italia. Oferta: Inter Style Home. Fot. Archiwum.

Jakie meble RTV są najmodniejsze? Oto nasze propozycje

  • Autor: uk
  • 08 cze 2014 22:18 (aktualizacja: 12 cze 2014 08:02)

Meblościanka, komoda, czy też półki RTV? To zależy, jaki efekt chcemy uzyskać. Jeśli mebel RTV ma być "niewidoczny", warto zdecydować się na półki - zwłaszcza szklane.

Szklane półki RTV to chyba największy przejaw stylistycznej prostoty, jeśli chodzi o meble RTV. Zazwyczaj to zaledwie trzy "poziomy" wsparte na metalowym bądź wykonanym z płyty MDF  "konstrukcyjnym kręgosłupie".

Półki te mogą być meblem wolno stojącym lub też mogą być mocowane bezpośrednio na ścianie. Wówczas tworzą mini - regał RTV, szczególnie w przypadku, kiedy mamy do czynienia z większą ilościa półek.

Z kolei dla miłośników widocznych, "ciężkich", minimalistycznych brył polecamy komody RTV o geometrycznej formie i powierzchni na przykład na wysoki połysk. Tego rodzaju komody kreują stylistyczny minimalizm. Oprócz komody i sprzętu RTV "więcej nic nie ma na ścianie".

Odmienny efekt uzyskujemy w przypadku kiedy szafka, półki bądź komoda RTV stanowi część meblościanki. Tutaj mebel RTV jest "otoczony" przez inne moduły - szafki wiszące, pojedyncze półki wiszące. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA