Meble.com.pl - komfort na miarę

"Ester" firmy Dąb Gdynia. Fot. Dąb Gdynia.

Jakie narożniki najlepiej się sprzedają? Wyniki rankingu wśród handlowców

  • Autor: uk
  • 16 marz 2014 12:40 (aktualizacja: 16 marz 2014 13:17)

Wśród najczęściej sprzedawanych narożników z funkcją spania, typowanych przez handlowców z 60 salonów meblowych pojawiły się zarówno modele w skórze naturalnej, jak i w tkaninie.

Miejsce 1

„Ester” Dąb Gdynia

„Ester” to kanapa narożna wyposażona w wysuwany barek z szufladką. Jej atutem jest także dostępna funkcja spania oraz dwa pojemniki na pościel. Klienci najczęściej wybierają model w tkaninie Hugo 2/Eko skóra brązowa + małe poduszeczki w tkaninie Fantazy 28. Powodzeniem cieszy się kolorystyka: Etna 15/Eko, Damasco Grey/Fantazy 28. Rozkładanie: typ DL z automatem wspomagającym. Powierzchnia spania: 200x136 cm. Klienci zwracają również uwagę na prostą, minimalistyczną formę mebla.

- wysuwany barek z szufladką
sposób rozkładania typu DL z automatem wspomagającym
możliwość wykonania modelu w opcji lewej lub prawej
komfort: zastosowanie wysoko elastycznej pianki i sprężyn falistych
modna minimalistyczna forma

Miejsce 2
„Bono” Gala Collezione

Do zalet narożnika „Bono 3FC-ES-2” klienci zaliczają zarówno komfort wypoczynku, możliwość rozłożenia go (funkcja spania), wyposażenie w pojemnik na pościel, opcjonalne zagłówki, jak i w półkę znajdującą się w boku mebla. Prosta, zrównoważona forma Bono dobrze komponuje się we wnętrzach nowoczesnych oraz w tradycyjnych.

Miejsce 3
„Katalia” Bydgoskie Meble

Modułowy narożnik „Katalia” charakteryzuje się masywną, elegancką formą, dostępną zarówno w skórze naturalnej, jak i w tkaninie. Jest wyposażony w funkcję spania, pojemnik na pościel, regulowane zagłówki. Dostępne są także w tej kolekcji fotele, sofy i pufy.

Miejsce 4
„Astus New” Libro

„Astus New” to mebel o nowoczesnych kształtach, prostej, klasycznej linii. Możliwość połączenia na meblu eko skóry i tkaniny powoduje, że mebel jest bardziej wykwintny i nabiera indywidualnego charakteru. Mebel wykonany na sprężynach falistych, posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosi 190x120. Szeroki wybór tkanin z dostępnego wzornika firmy.

Miejsce 5
„Presto” Wajnert

Narożnik „Presto” wzbogacony jest o funkcję spania typu „leopard”- nowoczesny mechanizm rozkładania, który po uniesieniu siedziska automatycznie wysuwa leżysko. Model na zdjęciu wykonany został w tkaninie Cosmo 19. Tkanina ta zbudowana jest z włókien prostych z zastosowaniem przędz fantazyjnych.

Cena sugerowana brutto: od 4.212 zł.

Miejsce 6
„Invitation” Bydgoskie Meble

Komfort wypoczynku, dostępna funkcja spania oraz regulowane zagłówki to zalety narożnika „Invitation”. Wysokie, przełamujące symetrię podłokietniki oraz dzielone przeszyciem oparcia łączą współczesny design i funkcjonalność. Wygodę zapewniają wysokie zagłówki i praktyczne rozwiązania, takie jak łatwy w użyciu pojemnik na pościel oraz rozkładane łóżko. Całość unosi się lekko na chromowanych nóżkach.

Cena sugerowana brutto: od 3.728 zł.

Miejsce 7
„Play” Libro

„Play” to mebel o nowoczesnej stylistyce. Szeroka oferta intrygujących wzorów na poduszkach z pewnością trafi w gusta każdego potencjalnego użytkownika, a ozdobne przeszycia podkreślają charakter mebla. Mebel wykonany jest w całości na sprężynach bonellowych, co zapewnia wysoki komfort spania. Wymiary 193x90x88, powierzchnia spania: 193x134. Tkanina: druk/sawana. Sposób rozkładania: automatyczne wspomaganie rozkładania.


WASZE KOMENTARZE (8) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA