Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokój dzienny wyposażony meblami z kolekcji Iberia spodoba się miłośnikom efektownego designu. Do wyboru są dwa kolory wykończenia: dąb platinum oraz dąb kasztanowy. Fot. Black Red White

Jasne meble. Najnowsze kolekcje z rysunkiem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 lut 2015 11:50 (aktualizacja: 16 lut 2015 08:12)

Drewniane meble towarzyszą człowiekowi od bardzo dawna. Można śmiało rzec, że jest to materiał kultowy, a słoje i sęki, są ponadczasowym wzorem. Zobaczcie jak pięknie mogą się prezentować w salonie meble z rysunkiem drewna.

Czy można sobie wyobrazić bardziej naturalny salon, niż taki, który został wyposażony meblami z rysunkiem drewna? Drewno to najprostszy i najbardziej szczery w przekazie materiał, który pozwala stworzyć przytulną i nieco swojską aranżację w domu. Delikatne usłojenie podkreślone ciepłymi kolorami sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego klimatu, a  widoczna gołym okiem porowata faktura drewna nadaje wnętrzu elegancji.

Meble z rysunkiem drewna sprawdzą się doskonale w każdej stylizacji. W nowoczesnych wnętrzach - minimalistycznych lub glamour - najlepiej zaprezentują się w formie lakierowanej. Forniry, szczególnie te z egzotycznych gatunków drewna, wyglądają doskonale wykończone przeźroczystym laminatem, na wysoki połysk. We wnętrzach eklektycznych lub nawiązujących do epoki modernizmu meble częściej mają wykończenie matowe, zaś stylizacje skandynawskie oraz rustykalne lubią drewno w wersji sauté, czyli całkowicie niewykończone i z wieloma widocznymi niedoskonałościami, które dodają wnętrzom niepowtarzalnego szyku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA