Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Prowansja inspiracje czerpie z natury. Ozdobna aplikacja powtarzająca się na poszczególnych elementach zwróci uwagę koneserów wyczulonych na dopracowane detale. Fot. Fameg

Jasne meble w salonie. 10 modnych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 paź 2014 14:20 (aktualizacja: 06 paź 2014 07:58)

O zaletach jasnych mebli w salonie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Przedstawiamy Wam dziesięć modnych kolekcji w różnych stylach, które będą ozdobą każdego salonu.

Salon urządzony w jasnych barwach wciąż jest modny i stylowy. Jasne meble są doskonałym wyborem do małych wnętrz, bowiem mają naturalną umiejętność optycznego powiększania pomieszczeń. Doskonale czują się także na dużych przestrzeniach.

Jasny salon sprzyja odpoczywaniu i sprawia, że czujemy się w nim swobodnie. Meble w jasnych barwach będą więc doskonałym wyborem dla zwolenników przestrzeni i światła. Są doskonałe do aranżacji minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. Zdominowały także stylizacje skandynawskie. Dla osób, które cenią sobie naturalne elementy w wyposażeniu wnętrz dobre będą białe meble połączone z drewnianymi dodatkami, zaś dla miłośników surowych stylizacji, całkowicie białe i wykończone na wysoki połysk kolekcje. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA