Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik "Funky Box" marki Wajnert. Fot. Wajnert

Kilka w jednym - czyli stoliczku rozłóż się

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 maj 2014 20:25 (aktualizacja: 05 maj 2014 07:01)

O tym, że siłą najmodniejszych mebli jest pomysł, nie trzeba przekonywać. Widać to także w przypadku tak z pozoru niepozornych mebli jak stoliki kawowe.

Mimo że stoliki kawowe to „niewielkie” meble, stanowią jednak niezwykle ważny element wystroju naszego salonu. Mnogość kształtów i form oraz materiałów, z których są wykonane sprawiają, że klienci mają ogromy wybór i mogą dobrać stolik idealny do danego wnętrza. W małych przestrzeniach dobrze sprawdzają się tzw. stoliki kompaktowe, wysuwane lub rozkładane, dzięki którym oszczędzicie miejsce w waszych mieszkaniach.

W sytuacji, kiedy jeden duży stolik kawowy nie wystarcza, dobrze mieć kilka mniejszych, ustawionych tak, by każdy z domowników miał jeden w zasięgu ręki. W tym kontekście bardzo praktyczne są dwa lub trzy stoliki kawowe chowane jeden pod drugi, które można rozstawiać w razie potrzeby. W taki stolik możemy wsadzić także puf.

Inne ciekawe propozycje to stoliki rozkładane na różne sposoby: kopertowe, rozszerzane lub wysuwane. Przyjrzyjcie się najciekawszym propozycjom, które zgromadziliśmy specjalnie dla was.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA