Meble.com.pl - komfort na miarę

fot_wfm_kuchnie_model_villa_ii.jpg

Klasyczna kuchnia. 20 pięknych zdjęć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 lis 2016 08:02

Klasyczna kuchnia jest pełna uroku i co najważniejsze - nie traci na popularności. Zobacz 20 pięknych zdjęć kuchni w klasycznym stylu.

Klasyczna kuchnia nie traci na popularności. Dziś kuchnia klasyczna to meble o tradycyjnym wyglądzie, jednak pełne nowoczesnych rozwiązań wewnątrz. Barwą dominującą w klasycznych aranżacjach kuchni jest biel. To ona nadaje meblom elegancki styl i podkreśla detale. Dodatkowo wnosi do wnętrza poczucie lekkości i czystości, sprawiając, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestrzenne. Maksymalnie tradycyjnie będzie prezentować się z rysunkiem drewna, w ciemnym kolorze, choć to rozwiązanie jest dziś mniej popularne.

Nieodłącznym elementem kuchni klasycznych są przeszklone witryny. Pozwalają wyeksponować piękną zastawę stołową czy kryształy, ale same w sobie pełnią również rolę ozdoby. Na rynku dostępne są witryny ze szkłem ryflowanym, gładkie, ale również przesłonięte dekoracyjną kratką. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie popularne w kuchniach w angielskim stylu. Urządzając kuchnię w klasycznym stylu nie możemy zapomnieć również o ważnych szczegółach, jak zdobne cokoły wokół mebli oraz eleganckie uchwyty.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA