Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia w stylu rustykalnym to wnętrze dla osób ceniących tradycję i naturalność. Dużo w niej dodatków i sentymentalnych pamiątek. Fot.Pracownia Mebli Vigo/Max Kuchnie

Klasyczna kuchnia. Kolekcje w bieli i beżach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 wrz 2014 15:35

Kuchnia to wizytówka domu i wiele świadczy też o jego gospodyni. Aby zachwycić każdego gościa warto zdecydować się na stylową i elegancką kuchnię w bieli lub beżach.

Biała kuchnia to ostatnio najmodniejszy trend, nie tylko w wersji nowoczesnej, ale również w klasycznej. Biel jest po prostu uniwersalna i "bezpieczna". W kuchni klasycznej będzie wyglądać pięknie, ponieważ uwidoczni każdy, nawet najmniejszy detal. Dlatego też w jasnych kuchniach wszelkie cokoły czy ozdobne pilastry prezentują się tak dobrze.

Jasna kuchnia to także dobre rozwiązanie jeśli dysponujemy niewielkim pomieszczeniem. Wiadomo, że biel optycznie powiększa i doskonale rozświetla nawet najmniejsze przestrzenie. Może być co prawda problematyczna do utrzymania w czystości, jednak wykonana z materiałów, które dają się łatwo sprzątać jak lakierowane powierzchnie, szkło czy też gładka płyta laminowana, nie powinna sprawić większych kłopotów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA