Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Kashmir swoim wzornictwem nawiązuje do prowansalskiej stylistyki. Fot. Forte

Klasyczne meble. 10 najpiękniejszych kolekcji do salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 kwi 2015 09:30 (aktualizacja: 14 kwi 2015 07:50)

Klasyczne meble to sprawdzony sposób na wyjątkowe i stylowe wnętrze. Dziś prezentujemy 10 najpiękniejszych kolekcji do salonu, które sprawią, że wprost zakochacie się w klasycznych meblach.

Klasyczne meble odznaczają się nie tylko pięknem, ale również perfekcyjną jakością. Wszystko jest w nich doskonałe, każdy szlif, element i detal. Charakteryzują się najczęściej bogatym wzornictwem i stylizowane są na różne style - francuskie, angielskie, włoskie. 

Aby urządzić salon z klasą, warto sięgnąć właśnie po meble klasyczne. Nadają one wnętrzom niebywałej elegancji, podnoszą jego wartość i dodają charakteru. Do wyboru mamy wiele kolekcji, od delikatnych mebli charakteryzujących się prowansalską urodą i wdziękiem, po masywne modele rodem z ludwikowskiego dworu. Ich wybór powinien zależeć od naszych preferencji, czy wolimy lekkie i jasne aranżacje, czy też chcemy urządzić salon w ciepłych barwach dębowego drewna, lecz w cięższej konwencji. 

W galerii zdjęć prezentujemy dziesięć najciekawszych kolekcji do salonu - bardzo eleganckich i wytwornych. Warto się zainspirować. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA