Kolorowe krzesła ożywią jednolitą biel frontów kuchennych. Fot. Bartosz Jarosz

Kolorowe krzesła ożywią jednolitą biel frontów kuchennych. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: bm
  • 10 sty 2018 08:40 (aktualizacja: 11 sty 2018 09:20)

Kolorowe krzesła - energetyczny akcent w jadalni i w kuchni

Kolorowe krzesła mogą być ciekawym urozmaiceniem wnętrza utrzymanego w stonowanych barwach - szarościach, bieli czy odcieniach beżu. Dzięki nim łatwo odmienić neutralne aranżacje, które czasem wydają nam się zbyt monotonne.

W polskich sklepach jest szeroki wybór krzeseł polskich i zagranicznych producentów, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą one być wykonane z przeróżnych materiałów. Z litego drewna czy z plastiku, tapicerowane lub nie, z oparciem niskim, wysokim, ażurowym, z giętej sklejki, metalu albo tkaninowego patchworku - przekrój wzorniczy krzeseł dostępnych na polskim rynku jest niemal nieograniczony. W sklepach nie brakuje produktów wykonanych z litego drewna lub sklejki, która dodatkowo jest niezwykle plastyczna – dzięki niej krzesła mogą mieć znacznie ciekawsze kształty niż w przypadku innych krzeseł. 

Kolorowe krzesła bardzo często wykonane są z tworzyw sztucznych. Tego rodzaju materiał daje wiele możliwości zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i formę siedziska - producent może je kształtować na różne sposoby, niemal bez ograniczeń. Takie krzesło będzie pasowało zarówno do wnętrza w stylu nowoczesnym czy loftowym, jak i do klasycznego - na zasadzie kontrastu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce