Kolekcja mebli łazienkowych L-Cube firmy Duravit. Fot. Duravit

Kolekcja mebli łazienkowych L-Cube firmy Duravit. Fot. Duravit

  • Autor: mg
  • 10 sty 2018 12:45 (aktualizacja: 11 sty 2018 15:59)

Kolorowe meble do łazienki - jak stworzyć energetyczne wnętrze

Meble łazienkowe są ważnym elementem wyposażenia łazienkowego. Nie tylko zapewniają przestrzeń do przechowywania akcesoriów, ale także służą budowaniu nastroju oraz pozwalają na zindywidualizowanie każdego projektu wnętrza. Warto pamiętać, że wcale nie jesteśmy skazani na nieskazitelnie białe meble.

Meble do sypialni - wybierz jasne kolory drewna!

Kolor to jeden z elementów, dzięki któremu pomieszczenie łazienkowe zyskuje indywidualny i niepowtarzany styl. Dostępna w sklepach oferta przekonuje, że wcale nie jesteśmy skazani na nieskazitelnie białe, ascetyczne w swym wyrazie meble.

Kolor służy podkreśleniu szczegółu wartego uwagi, ale także sprawdza się w budowaniu atmosfery sprzyjającej odprężeniu i relaksowi. Oferowane w bogatej palecie kolorystycznej i w różnym stopniu wykończenia (wysoki połysk, mat, satyna) meble łazienkowe zapewnią zrealizowanie dowolnego zamysłu estetycznego. Zachwycające formą i odpowiadające wysokim standardom wzorniczym mogą stać się idealnym tłem dla ceramiki łazienkowej lub też detalem przyciągającym wzrok. Na uwagę zasługują dzięki przemyślanym formom i wysokim walorom użytkowym.

Zwolennicy bardziej odważnych rozwiązań mogą sięgać po meble o żywej, energetycznej kolorystyce. Niekiedy kolorowe są całe fronty, innym razem kolor występuje w postaci wstawek i mniej lub bardziej widocznych akcentów dekoracyjnych. Czasami, by złagodzić kontrast kolorystyczny, sięga się po delikatniejsze szarości i beże. Niezależnie od przyjętej strategii aranżacyjnej, każdy kolor skutecznie ożywi wnętrze łazienki. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce